Konu: Canon Türkiye Merdiven Asansöründe Handicare Tercih Etti

 

Canon Türkiye Genel Merkezi, İstanbul Eminönü’nde bulunan kullanıcıların makineleri deneyip test edebileceği harikan bir merkez kurdu.

Canon Deneyim Merkezi yaklaşık olarak 1 yılda tamamlandı ve kullanıcılar, fotoğraf meraklıları Canon’un tüm modellerini burada deneyebiliyorlar, bilgisayarda görüntüleyebiliyorlar ve düzenleme yapabiliyorlar. Binanın 3. katında ufak ama şirin bir cafe var ve üstelik ücretsiz. Bu cafede meraklılar dinlenirken bilgi birikimlerinide paylaşıyorlar. Bu cafe düşüncesi harika olmuş.

Birinci katta bulunan servis merkezine ulaşmak için merdiven kullanılması gerekiyor ve diğer katlara ulaşmak için klasik yolcu asansörü bu katta bulunuyor.

Canon servis merkezine ulaşmak isteyen yaşlı veya merdiven kullanmakta zorlanan kişiler için bir çözüm arayışına gitti ve konusunda en iyi olan LiftArt’a ulaştı. Canon’un marketteki en iyi marka olması gibi LiftArt’ta Handicare markasını tanıttı. 3 aylık bir araştırmanın sonucunda Japonya Canon Genel Merkezin de tavsiye ettiği Handicare markasını tercih ettiler.

Montaj sonrasında, Canon Türkiye Merdiven Asansöründe ki tercihlerinden memnun kaldıkları söylediler. Bizlerde tercihlerinden ve duyarlı davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Videomuzdaki Canon personeli güler yüzlü konu mankenimize (ismini belirtmek istemiyoruz) videomuza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

LiftArt, Nisan 2019

+90 549 608 00 70Canon Türkiye Merdiven Asansöründe Handicare Tercih Etti
73 Kişi (100%) 5 Yıldız Oy Kullandı