2. El Engelli Asansörü

Şirketimiz ikinci el engelli asansör ticareti kesinlikle yapmamakla birlikte, daha önce şirketimizin ürünlerini almış ve artık kullanmak zorunda kalmayan eski müşterilerimize yönlendirme yapmakta ve bu konuda her iki tarafa da yardımcı olmakta. Sınıfının öncü firmalarından olan Liftart 2. El asansoru engelli bireylerin yaşamlarını engelsiz bir şekilde devam etmesini hedeflemektedir.

Kalite ve güvenliğin markası olarak bilinen Liftart, binalara değer ve estetik katan, özel ihtiyaçlara uygun teknolojiler sunmaya devam ediyor.

 

Engellilerin yüksek noktalara ulaşılması. Bu sayede engelli kişilerin çoğaltılması yerine özel engelli asansörü ile gidecekleri kata ulaşmaları kolaylaştırılmıştır.

Bu yapılar ev, kamu kurumları veya özel sektör kuruluşlarında kullanabilmektedir.

Bu asansör tipleri, özel bir hassasiyetle ve binanın şekline göre tasarlanmalıdır.

Liftart asansör olarak bu hassasiyet önemle uygulanmaktadır. 2. el engelli asonsoru

Engelli bir kişi en optimal düzeyde rahatça taşınması firma olarak hedeflenmektedir. Dikkatli olun… bir şekilde dikkatli olun.

2. El engelli asansörü veya 2. el merdiven asansörü ihtiyaçlarınızla ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Asansörler bu ölçülerde yapılsa bile yine de tekerlekli sandalye kullananların sorunlarına çoğu yerde çözüm getirilememektedir. Özürlüler için bina giriş merdiveni ilk engeli oluşturmaktadır. Bina içinde ise dar koridorlar kapılar ve yarım kat bağlantılı asansörler özürlülerin hareketlerini büyük ölçüde kısıtlamaktadır. Özürlülerin asansörün kapısına kadar rahatlıkla gidebilmesi için gidiş yolu düz olmalıdır. Eğer merdiven varsa sabit ya da seyyar rampa konulmalıdır… Rampadan önce engelli asansörünün tercih edilmesi engelliler için daha kullanışlı olacaktır. Engelli asansörleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

LiftArt Engelli Asansörü

Telefonlarımız: 0 212 608 00 70  –  0 532 633 26 16

 

Lütfen Oy Kullanınız